Pzt – Cmt: 09:00 – 19:00

Arıza ve Teknik Servis

Arıza ve Teknik Servis

Aren Elektrik; etkin ve çözüm odaklı hizmetlerini, profesyonelce sunduğu arıza ve teknik servis hizmetiyle perçinler.  Sektöründe kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle, haklı bir yere sahip olan firmamız, taahhütlerini zamanında yerine getirirken; müşterilerinin her türlü soru ve sorununa çözüm odaklı yaklaşır.

Güler yüzlü hizmeti ve çözüm odaklı hizmetleriyle, tüm kalitesini gösteren Aren Elektrik, müşterilerine karlı, verimli, etkin hizmetler sunarken; bu hizmetleri oluşabilecek her türlü arızaya karşı teknik servis hizmetini sunmaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri Nelerdir?

Firmamızda; proje ya da uygulama hizmetlerine uygun olarak, her konuda arıza ve teknik servis hizmeti sunulur.

  • Hali hazırda bulunan tesislere, hizmet ve uygulaması yapılan çalışmalar sonrasında, arızaların çözümü ve teknik servisi verilir.
  • Tesis gereklilikleri dışında, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, teknik servis hizmetlerinde, en kısa sürede arızaya müdahale edilir.
  • Gerçekleştirilen hizmetlerden en iyi verimin alınması ve performanslı olarak çalışması için, teknik servisimiz, kesintisiz ve istikrarlı şekilde hizmet verir.

Sektöründe köklü bir firma olan Aren Elektrik; birçok projeyi başarıyla yöneterek, müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Bu anlayışla sürekli olarak kendini yenileyen firmamız, teknik servisi ve arızalara kısa sürede müdahale etmesiyle de işine ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Arızalara Müdahale ve Onarım Nasıl Yapılır?

Garanti kapsamı dahilinde devam eden projelerde teknik servis hizmetleri, ücretsiz olarak sunulurken, garanti kapsamı sona erdiğinde, teknik hizmetler, ücretli olarak devam eder.

Uzaktan erişim ya da yerinde hizmet verilerek gerçekleştirilen müdahale ve onarım hizmetleri; fabrikalarda meydana gelen ya da oluşabilecek arızalar için, öncelikli olarak uzaktan erişim sistemi ile müdahale eder. Ancak sorun bu şekilde çözülmediğinde, yerinde destek vererek, müdahale ve onarım işlemlerini tamamlar.

Yedek Parça Bakım ve Onarımı Var mı?

Arıza ve teknik servis hizmetlerinde ayrıca; müşterilerin arızalanan donanımları için hizmet verilir. Teknik servise ulaşan parçalar, kayıt altına alınır ve arıza teşhisi gerçekleştirilir.

Yapılan teşhis aşamasının ardından, gerekli tamir prosedürü gerçekleştirilerek, parçanın arızası düzeltilir. Giderilemeyen ya da aşırı hasar gören parça ve ekipmanlar için, belge hazırlanarak müşteri bilgilendirilir. Kullanıcı hatası olmadığı ve garanti süresi bitmeyen parçalar, yenisiyle değiştirilebilir.

Aren Elektrik; sunduğu mühendislik hizmetlerinin yanında verdiği teknik servis ve arıza çözümü hizmetleriyle de müşterilerini güvenini ve memnuniyetini kazanan bir firma olarak profesyonel hizmetlerine devam eder.